Archiwum tagów: starboard 2013

Nowy sprzęt windsurfingowy 2013 już w gotowości! :)

deski

Dziś skończyliśmy ostatnie przygotowania do nadchodzącego długiego weekendu Bożego Ciała.

Deski bezmieczowe Starboard z kolekcji 2013 czekają już tylko na pierwsze pływanie :) W tym roku postanowiliśmy we wszystkich deskach wymienić oryginalne stateczniki na te typu antygrass – będzie więc można pływać praktycznie przy samym brzegu, co było niemożliwe w zeszłych latach. Tak więc ten jedyny minus związany z płycizną Zatoki Puckiej zażegnany!  Ewentualne glony też już nam nie straszne;) Wszystkie deski wyposażone są jak co roku w fabryczne, bardzo dobrze chroniące przed uszkodzeniami protektory dziobów.

Starboard

Zapraszamy wszystkich do wypróbowania sprzętu windsurfingowego 2013 w długi weekend z 15% zniżką! Rabat obejmuje również pakiety wypożyczeń.

Dostępne deski:

Starboard Go 2013: 131, 141, 151, 161l Znana Wam wszystkim uniwersalna deska freeride.

Starboard Carve 2013: 111, 121, 131, 141l Tych desek w poprzednich latach nie mieliśmy za dużo. Sami jesteśmy ciekawi jak będą pływać. Nie są pokryte pianką EVA jak to ma miejsce w modelu Go.

Starboard Kode 2013: 103, 113l Freestyle/wave. Ulubiona deska windsurfingowa naszych instruktorów;)

Rozpoczęcie pierwszego kursu instruktorskiego VDWS w 2013 roku:)

DCIM100GOPRO

Dziś rozpoczęcie pierwszego w tym roku kursu instruktorskiego z windsurfingu VDWS prowadzonego przez Piotra „Globusa” Golbę! 11 osób przez kolejne 9 dni będzie zdobywało wiedzę, która pozwoli im w niedługiej przyszłości być profesjonalnymi instruktorami:)

Po kursie czekają ich jeszcze tylko 100 godzinne praktyki pod okiem bardziej doświadczonych instruktorów. Damy niebawem znać jak im idzie! Jeśli jesteście ciekawi jakie wymagania należy spełnić, aby przystąpić do kursu, zajrzyjcie tu. Licencja VDWS jest podobnie jak IKO licencją międzynarodową i pozwala na karierę instruktora w wielu szkołach na świecie:)

Do tego dzisiaj niespodzianka dla nas – dostawa nowych, pachnących świeżością desek windsurfingowych Starboard! Cały dzień upływa nam pod znakiem zdzierania kolejnych warstw folii i na przykręcaniu strapów i stateczników:) Jutro wrzucimy zdjęcia desek w całej okazałości:)